Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lang2lang.eu/includes/menu.inc).

Tak dlouho něco hledáme, až to konečně vyhledáme.

Za sedmero řekami a sedmero horami jsme objevili to, co jsme hledali už pěkně dávno a přitom jsme to neviděli před nosem. Hledáme různé předměty tam, kde si myslíme, že budou, a nehledáme v prostorech, kde se vyskytují nejvíce.
plochý
Author: Lukasz Badura
Source: http://www.flickr.com
Často dochází k tomu, že držíme nápad, ale ne zcela správně víme jakou.

Rozjímáme jak co vykonat, ale pořád nám nic nepřichází na mysl. Není od věci, využít předměty, jaké nám jsou k dispozici. Většinou zrovna tyto předměty jsou nejlepší a dokonalé pro většinu kdo je uzří. Inspirace se někdy namáhavě hledá. Přestože ji máme úplně před očima, opakovaně nám ztrácí se a nemusíme ji už objevit. V případě, že nás něco nadchlo, když to nemůžeme vykonat neprodleně, zapišme si to do sešitků, abychom si to vybavili v nejbližších dnech. Inspirace je něčím neobyčejným - Oni mi ušetřil inspiraci. A z toho důvodu, v případě, že nás něco nadchlo, bylo by ztrátou, kdybychom to nepoužili. Zpravidla všechno bereme od osob, co tomu rozumí. No jo, ale i oni musí z nějakého zdroje brát náměty. Jedině i běžné písmeno A může být ideálním centrem pro dokonalé dílo. Její soustava je tak sestavená, že se dá produkovat nevšední objekty. Toužíme být půvabný a perfektní, tak jdeme do všelijakých krajin a odhalujeme nápady tam. Až poté, co ji již najdeme a navracíme se domů, často odhalíme, že to co jsme si donesli, jsme už dávno měli v rukou. Písmenko A jde dát vzhůru nohama i vleže a také rozdělit na kusy. Máme více možností, než si myslíme. Inspirací nám smí být i dětské hřiště. Hračky, jaké tam jsou a jak jsou rozdělené. Připomínají spleť objektů, které připomínají síť. Jinou možností je koruna listnatých stromů. Na jaře, a především jak květy jsou už rozkvetlé, formuje ojedinělou výzdobu.


Všechno okolo toho, nám umožňuje se více vcítit do přirozených myšlenek, s pomocí jakých naše prázdná mysl, zůstane zaplněná krásnými motivy - učit se. Všude okolo nás se nachází hodně předmětu, které by se mohly umístit do našich pokojů. Jenom je nutno popřemýšlet jak a kde, by se daly uplatnit.
Tags: