Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lang2lang.eu/includes/menu.inc).

Situováním nepotřebných tekutin eventuálně sypkých látek do všelijakého druhů barelů

Vyhozením kterékoli věci do přírody, krajinu ničí. Aby jsme ji neškodili a abychom z ní dostávali to co si přejeme, jsme povinní udržovat čistotu. Jestli se k přírodě budeme vlídně chovat, ona se bude hezky chovat k nám.
nádrže na písek a sůl
Author: Demural
Source: http://demural.pl


/


skladování použitého oleje
Author: James Cridland
Source: http://www.flickr.com


K čistotě jsou určený nádoby. Jestli kdesi uklízíme, jsme povinní hodně předmětů vyhodit. Jako odpadkový kbelík nám smí sloužit nějaký kýbl popřípadě igelit. Nezapomeňme, že smetí se roztřiďují. Neužitečné předměty se buďto vyhodí čí na nějaký čas uschová. Na různých místech, kde se užívá olej, musíme také užívat uschovávací nádoby. Uskladňováním již užitého oleje je hodně jednoduché. Je určený k tomu nejdříve připravené barely, do nichž se použitý olej vlije. Pokud ho držíme více, nemusíme se bát, jež na něho nenalezneme nádrž. Pojmou totiž od 200 do 2500 litrů. Uskladňováním užitého oleje slouží rovněž pro naše bezpečnost i zdraví. Jinak se jeví nádrže na písek a sůl více informací o nádrže na písek a sůl. Je to sypký materiál, a tak můžou vypadat i trochu odlišně. Aby nekroužily všude kolem nás, uložíme sypkému obsahu do zabezpečených boxů. Zvláštní nádrže na písek a sůl smí obsahovat v dolní části otvor pro snadnější odebírání konkretního materiálů. Můžeme se s ním setkat rovněž na ulici v zimě, v místech, kde je velká možnost sklouznutí. Užíváním a uskladňováním jakéhokoli materiálu, ochraňujeme ostatní, a rovněž sami sebe přejít na mé stránce. /
Užít barel čí nádrže na všelijaké věci, můžeme také v domácnosti. Jsme si vědomí co kde máme po ruce. Je to rovněž jistější a nenadělá tolik smetí všude kolem nás.