Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lang2lang.eu/includes/menu.inc).

Pokoj pro naše děti je mnohdy nejtěžší věci, jakou tvoříme, ale rovněž mnohdy tou nejmilejší.

Děti jsou nedílnou a mimořádnou součásti našeho života. To jací budou, v obrovské míře spočívá na nás. Od začátku se začínají rozvíjet a tvořit vlastní jedinečný charakter, kterým nás později okouzlují. Milují různé odstíny barev, všelijaké drobnůstky.

Děti jsou rozkošné.
dětský pokoj
Author: amy gizienski
Source: http://www.flickr.com
čas od času umí pořádně zlobit, ale svou maličkostí to pokaždé odčiní. Jejich slovní zásoba je nejdříve divotvorná a proto si hodně slov zapisujeme do notýsků, abychom je nezapomněli. Jsou vděčni za věci okolo sebe. Dokážou respektovat dárky, které přijímají. Všímají si předmětů, kterých si mnohdy lidi, jací už cosi zažili, absolutně nezaznamenají. Jsou vnímaví a dovedou potěšit prostým pousmáním. Takové jsou naše ratolesti. A my také toužíme, aby naše ratolesti byly v bezpečí a také aby si užily naplno své dětství. Mnoho lidí při budování a zařizování svého domu uspořádává své místnosti, dle toho co se v daném pokoji bude nacházet. Pročpak bychom měli svou dokonalou fantazii ohraničovat pro jeden pokoj. Buďme vynalézaví. Pokud máme malé dítě, dětské fototapety můžeme vylepit do každého pokoje - dostat více informací. Po celém domě, v každém pokoji smíme vytvořit malinký koutek pro svou ratolest. Koutek smíme vyzdobit ledajakými předměty. Smíme do něho rovněž vložit dětské fototapety s různorodými vzorky, náměty popřípadě rovněž obrázky. Jestliže postřehneme co naše dítě s potěšením děla, s čím si hraje, co nejvíce prohlíží v knížkách popřípadě o čem nejvíce se zmiňuje, můžeme konkrétní koutek vybavit právě dle toho.Pokud utvoříme více koutků pro děti, smíme každý vytvořit rozdílně. Podle uspořádání a barvy pokoje můžeme udělat i dětský pokoj. Jestliže tvoříme obývací pokoj pro hosty, takovým rázem smíme upravit i dětský malý koutek - klepněte na stránku. Hodí se zde pohovka s malým stolem. Když přijde kdosi s dětmi na návštěvu, ratolesti si budou moct někde hrát, popřípadě povídat a my budeme na ně vidět. /
S pomocí promíchání rozličných pokojů se bude bydlet otevřeně v celém domě. Udělejme si něco nevídaného, z čeho budou mít radost všichni nájemníci.