Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lang2lang.eu/includes/menu.inc).

Pestřejší barvy rovněž smí mít vlastní kouzlo

Při malování stěn, většinou používáme všední odstíny a mozaikou. Spíše nejdeme do něčeho více rozdílného až bezmála bláznivého. Ale i šílené věcí eventuálně motivy smí utvořit náš pokoj krásnějším a malinko jiným.


Třeba nemáme v oblibě šílenosti, ale pokud už něco takového učiníme většinou se nám to zalíbí. Proto můžeme vyzkoušet při natírání místnosti fototapety grafiti. Jsou trochu odlišné než obvyklé, a také malinko živé. Není to každodenní bílá barva. Je to hodně odstínu společně. Jsou to také skákající barvy na stěně, které udělají den hned malinko barevnějším a veselejším. fototapety grafiti si můžeme nalepit všude tam, kde bychom jinde připevnili obyčejnou barvu. Zotaví náš dům čímsi odlišným. Není nutné ji dávat hned do každého pokoje. Smíme si zvolit nějakou místnost. Jistě toho nebudeme litovat. Pokud by se nám to nelíbilo, vždy to můžeme vystřídat jinou fototapetou - číst celý článek.


Internet
Author: Casamoda
Source: Casamoda
Pokud chceme mít pokoj trochu klidnější, můžeme použít fototapety les. Víme, že v krajině si smíme oddechnout, a také nabrat svěží vzduch. Průměrně do přírody vycházíme se projít. Teď smíme vlastnit les v pokoji. Určitě nám to nezamění pravý les, ale pokud si pořídíme fototapety les budeme se vnímat čerstvěji a vyvolá to v nás pocit, že bychom jistěže měli někde zajít na procházku. Lesní odstín zklidňuje, ale kromě toho si smíme pořídit fotorapetu les i s nějakou krásnou lesní rostlinkou - podívejte se na úplný návrh na.


Jistěže nám to pokojík udělá pestřejším. /


Ne vždy si pořídíme to, co doopravdy chceme. Každopádně bychom měli ale zkoušet něco nového, abychom přišli na to, co je pro nás to pravé ořechové.