Jak vybrat tapetu s fotografií do dětského pokoje, aby se dítěti líbila?

Dětí tráví ve svém pokoji značnou část den – spí tam, hrají si, učí se. Proto je tak důležité, abychom se postarali o klidné prostředí pro naše ratolesti a zařídili jejich pokoj podle jejich přání. Nezbytným doplňkem, který rozhoduje o vzhledu celé místnosti, jsou stěny. Kromě vymalování oblíbenou barvou jsou dobrým nápadem fototapety, které pokoj skvěle zkrášlí a budou výjimečným doplňkem.


fototapeta
Author: Demural
Source: http://demural.pl
Jak vybrat fototapetu pro dítě Hlavní zásada – neměli bychom ji kupovat sami, leda když naše miminko má teprve přijít na svět nebo je ještě příliš malé na taková rozhodnutí. V opačném případě vezměme dítě na nákupy nebo společně vyberme fototapetu na internetu. Fototapety pro děti jsou více a více oblíbené, takže jejich výběr by neměl činit potíže.

Nejmladší děti obecně mají nejraději pohádky – děvčátka si vybírají princezny a zámky, chlapci samozřejmě chtějí rychlá auta. Chceme-li sami překvapit, zvolme oblíbený pohádkový motiv naší ratolesti a zcela jistě bude spokojena. Pokud je dítě starší, raději neriskujme nákup bez nich, ale dovolme dceři nebo synovi, aby si vybrali konkrétní vzor.


fototapeta
Author: newmedia-aet.pl
Source: newmedia-aet.pl
Rodiče si za to musí všímat kvality fototapet – porovnejte jejich vzory. I když je nekupujeme na celý život a oblíbenci našich dětí se mění, po uplynutí určité doby nejspíš budou chtít mít na stěně něco jiného. Přesto mají být fototapety tištěny odborně a tvořit ideální rovný povrch. Důležité je i samotné lepidlo, které tapetu připevní ke stěně. Nejlepší je takové, které reaguje s vodou, protože tím fototapetu náhodou neušpiníme a také nebudeme mít problémy s precizním nalepením.

Neměli bychom ani mít potíže s přilepením a odlepením. Výše zmiňované fototapety pro děti jsou ideální volbou, protože mohou povzbuzovat jejich nápady a představivost, oživit pokoj a dokonce skrýt nejrůznější vady na stěnách. Mezi jinými jejich nerovnost. Díky fototapetě můžeme opticky zmenšit nebo zvětšit prostor. Stojí za to se vydat na nákupy a postarat se o to, aby místnost získala nový rozměr a dítě bylo opravdu spokojené.