Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/lang2lang.eu/includes/menu.inc).

Jak hned získat hezký vzhled nového domu

Mít krásný a jedinečný pokoj nemusí znamenát travení mnoha dnů na nákupech příslušenství a dekorativních doplňků. Dnes již kratce po podstátní obnově stěn každý může mít čarovnou výzdobu, po které stáčí jen vybrat kvalitní nábytek a ostatní vybavení. Novodobé dekorace umožňují rychle a snadně obdržet na stěnách hezké, ve velkých rozměrech a velmi odolné fotky.

Fototapety je druh tapet, jež – díky použití velmi kvalitního, digitálního tisku – tvoří jeden celek ve tvaru nějaké grafiky. Na fototapetách je vytisknuto skoro všechno, co si zvolí zákazník - například pozoruhodné fotky krajin, makrofotografie přírody nebo jakési oblíbené motivy. Díky tomu zákazník může pevně vyzdobit interiér hezkou, ohromnou a odolnou proti zašpínění fotkou, bez žádného rámečku nebo rozdílu v textuře. Můžou nejen krýt celou stěnu nějakém vzorem buď dávat subtilní, malý vzorek pouze na žádanou část stěny. V tom ohledu záleží hlavně na ploše pokoje, jeho druhu a vkusu zákazníka.fototapety
Author: Zucker Kommunikation
Source: http://www.flickr.com
Během volby vzoru a barev stojí to za to, vědět, že teď velmi módní jsou tapety, jež ukázují různé textury, tř. mahagonového dřeva, sirových cihel, dřevní kůry anebo mramoru. Je to výzdobný, a zároveň docela zajímavý způsob , díky kterému interiér může vypadát úžásně a elegantně. Celou řádu příkladů kompletních aranžmá interiéru s fototapetámi je možné najít na internetu – je to velmi skvělý nápad, pokud zákazník chce se podívat, jak fototapety na zeď vypadají v praxi.

Kromě ohromné svobody vzoru, novodobou tapety umožňují také samostátné nalepení na zeď. Vidět Jsou to tzv. samolepící tapety, které také můžou vlastnit tvar velkoplošné fotky, a zezadu mají vrstvu tapetového lepidla. Tyto tapety skvělé patří k dekoracím druhu „DIY“, co rozhodně pokáždé umožńuje větší samostátnost v průběhu obnovy bytu buď jiného pokoje. Má to vliv na také cenu obnovy pokoje – možnost ušetření ni je větší, když nejsou potřebné dodateční služby. Když dekorování stěn probíhá úspěšně a bezproblémově, výsledky jsou pravdivě okouzlující – rozhodně to plátí, závěřit možnostem nejvýznámějších, doporučených dekoračních příloh.